KONST / Litografier / Färglitografi 16285023
nr 1628 5023
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, färglitografi, numrerad 45/125. Bladets mått: 30x29cm, yttermått inklusive ram: 46x46cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:43:20
150 kr